I po pikniku!

Wczoraj zakończył się tegoroczny – VI Podlaski Piknik Militarny „Misja Wschód”, który w ciągu trzech dni trwania przyciągnął kilkadziesiąt tysięcy widzów. Jeszcze trwa (i potrwa jeszcze przynajmniej kilka dni) wielkie sprzątanie po tegorocznej imprezie. Już dziś chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim (zarówno osobom jak i instytucjom) bez pomocy których impreza nie odbyła by się w takim kształcie.

Dziękujemy widzom za tłumne przybycie i radość kontaktu z żywą historią, kilkuset rekonstruktorom za dzielenie się swoją pasją i aktywny udział w programie pikniku, niemal stu wolontariuszom za sumienną, uczciwą i naprawdę ciężką pracę, sympatykom i członkom stowarzyszenia „Czemu By Nie” za wsparcie przy organizacji imprezy oraz koordynatorom za olbrzymi wkład w uporządkowanie i nadanie ostatecznego kształtu piknikowi.

Dziękujemy współorganizatorom za świetną i przykładną współpracę, partnerom za udzielone wsparcie w organizacji, patronom medialnym za promocję i nagłośnienie wydarzenia.

Oddzielne podziękowania składamy sponsorom oraz wszelkim instytucjom, które udzielając wsparcia finansowego pozwoliły na uzyskanie końcowego efektu, który mieliśmy okazję oglądać w zeszły weekend.

Zarząd Stowarzyszenia „Czemu By Nie”

fot: Robert Mann

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *